Flags (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tonga
am: ቶንጋ

en: Nauru
am: ናዑሩ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Fiji
am: ፊጂ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Esperanto
am: ኤስፔራንቶ

en: Tamil
am: ታሚል
