Flags (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Save
sr: Сачувај

en: Arabic
sr: арапски

en: Languages
sr: Језици

en: Fiji
sr: фиџијански

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Esperanto
sr: есперанто
