Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha14) - en to gl translation catalogue (64 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Manage
gl: Xestionar

en: Event
gl: Evento

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Post
gl: Entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Location
gl: Localización

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Calendar
gl: Calendario

en: Events
gl: Eventos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Topic
gl: Tema

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Join group
gl: Unirse ao grupo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Last comment author
gl: Autor do último comentario

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
