Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha15) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Post
ast: Espublizar

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Location
ast: Llugar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Topic
ast: Asuntu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
