Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha19) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Post
bg: Публикация

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Location
bg: Местоположение

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Code
bg: Код

en: Calendar
bg: Календар

en: Topic
bg: Тема

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
