Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha19) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Calendar
ga: Féilire

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
