Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha20) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Post
mn: Бичлэг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Code
mn: Код

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо
