Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha20) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Code
sr: Кôд

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
