Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha22) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Post
lv: Ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Topic
lv: Tēma

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
