Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha23) - en to eu translation catalogue (61 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Post
eu: Argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Community
eu: Komunitatea

en: Topic
eu: Gaia

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Last comment author
eu: Azken iruzkinaren egilea

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Asc
eu: Goraka

en: Text value
eu: Testu balioa
