Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha24) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Post
af: Posstuk

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Code
af: Kode

en: Topic
af: Onderwerp

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
