Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha30) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Post
sl: Objava

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Code
sl: Koda

en: Topic
sl: Tematika

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik
