Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha31) - en to nl translation catalogue (93 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Summary
nl: Samenvatting

en: View
nl: Weergeven

en: Section
nl: Sectie

en: Manage
nl: Beheren

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Post
nl: Bericht

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Revisions
nl: Revisies

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Apply
nl: Toepassen

en: Join group
nl: Lid worden van groep

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Courses
nl: Cursussen

en: Course
nl: Cursus

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Manage Content
nl: Inhoud beheren

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Create @type
nl: @type aanmaken

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.

en: Exam
nl: Examen

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Enroll
nl: Inschrijven

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
nl: Retourneert de resultaten als een PHP-array van labels en gerenderede rijen.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en:  - Select -
nl:  - Selecteren -

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Join group %label
nl: Lid worden van groep %label

en: Adds users to groups as members.
nl: Voegt gebruikers aan groepen toe.

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
nl: Gebruik [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] om platte tekstwaarden te krijgen.

en: Course Content
nl: Cursusinhoud
