Flashpoint Education (8.x-1.0-alpha32) - en to ps translation catalogue (37 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Topic
ps: موضوع

en: Search fields
ps: ډګرونه پلټون

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
