Flashpoint Community - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
