Flashpoint Community - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Manage
es: Administrar

en: Event
es: Evento

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Calendar
es: Calendario

en: Events
es: Eventos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
