Flashpoint Community - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Event Date
fi: Tapahtuman päivämäärä

en: Master
fi: Isäntä
