Flashpoint Community - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
