Flashpoint Community - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Manage
it: Gestisci

en: Event
it: Evento

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Calendar
it: Calendario

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
