Flashpoint Community - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Manage
lt: Valdyti

en: Event
lt: Įvykis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Events
lt: Įvykiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
