Flashpoint Community - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
