Flashpoint Community - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Manage
sk: Spravovať

en: Event
sk: Podujatie

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Events
sk: Udalosti

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
