Flashpoint Community - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Block
ta: கட்டம்
