Flashpoint Community - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Calendar
ga: Féilire

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
