Flashpoint Community - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
