Flashpoint Community - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
