Flashpoint Community - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Manage
oc: Gerir

en: Event
oc: Eveniment

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Events
oc: Eveniments

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
