Flashpoint Community - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Manage
ru: Управление

en: Event
ru: Событие

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Calendar
ru: Календарь

en: Events
ru: Мероприятия

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Event Date
ru: Дата события

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
