Flashpoint Community - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Manage
vi: Quản lý

en: Event
vi: Sự Kiện

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Events
vi: Sự kiện

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Event Description
vi: Mô tả sự kiện

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
