Flashpoint Community - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Calendar
bg: Календар

en: Apply
bg: Търси
