Flashpoint Community - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Event
nn: Hending

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Calendar
nn: Kalender

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
