Flashpoint Community - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Manage
pt: Gerir

en: Event
pt: Evento

en: All
pt: Todos

en: Calendar
pt: Calendário

en: Events
pt: Eventos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Event Date
pt: Data do Evento

en: Event Description
pt: Descrição do Evento

en: Master
pt: Principal

en: Manage Events
pt: Gestão de Eventos

[ctx: Date range separator]
en: -
pt: em contexto: Separador de intervalo de datas
