Flashpoint Community - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
