Flashpoint Community - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Manage
da: Administration

en: Event
da: Begivenhed

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Calendar
da: Kalender

en: Events
da: Begivenheder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
