Flashpoint Community - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
