Flashpoint Community - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Manage
et: Halda

en: Event
et: Sündmus

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Calendar
et: Kalender

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
