Flashpoint Community - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Event
eu: Gertaera

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Events
eu: Gertaerak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
