Flashpoint Community - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
