Flashpoint Community - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Manage
ka: მართვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა
