Flashpoint Community - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Event
lv: Notikums

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Events
lv: Notikumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
