Flashpoint Community - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Manage
uk: Керування

en: Event
uk: Подія

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Calendar
uk: Календар

en: Events
uk: Події

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Event Date
uk: Дата події

en: Event Description
uk: Опис події

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
