Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Action
lv: Darbība

en: updated
lv: labots

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs
