Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Content
fr: Contenu

en: Group
fr: Groupe

en: updated
fr: mis à jour

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Activity
fr: Activité

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
