Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Content
hi: सामग्री

en: Group
hi: समूह

en: Action
hi: कार्रवाई

en: updated
hi: अद्यतन

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Activity
hi: गतिविधि

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
