Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Action
pt: Ação

en: updated
pt: atualizado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Activity
pt: Atividade

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Master
pt: Principal
