Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Action
ru: Действие

en: updated
ru: обновлено

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Activity
ru: Активность

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
