Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Apply
bs: Primjeni
