Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Activity
es: Actividad

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
