Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: updated
ast: anováu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque
