Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Action
be: Дзеянне

en: updated
be: абноўлена

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
